Зусманович знову поїхав домовлятися про мир, цього разу на кримський форум

256

Опубліковано: 20 Квітня 2017

Власник найбільшої запорізької типографії Дмитро Зусманович, відомий своїми висловами про “громадянську війну” на сході України, подався на захід до окупованого Криму.

Ялтинський міжнародний економічний форум, що проводиться вже вдруге, що самовизначається як “головний майданчик Росії для демонстрації інвестиційних можливостей Криму”, відбуватиметься з 20 по 22 квітня.

Про відвідини цього зібрання Зусмановичем повідомляє “Запорізька Правда“. Видання наводить його цитату:

– Крим сьогодні відторгнутий від України, але на цій території проживають українці, тут залишаються підприємства українського бізнесу. І я певен, що народна дипломатія нині може зробити те, що не вдається політикам – укріпити його зв’язок з Україною.

18 березня Зусманович відвідав у Москві захід, присвячений третій річниці анексії Криму, в якому брали участь колишній “прем’єр” ДНР Олександр Бородай, “прокурор” Криму Наталя Поклонська, письменник Олександр Проханов тощо.

У січні цього року Зусманович презентував у Запоріжжі виготовлений у Москві пам’ятник Джону Леннону, що, за словами бізнесмена, мав сприяти припиненню “громадянської війни” на сході України.

У 2006-му році Зусманович балотувався до Верховної Ради України від “Партії політики Путіна”.