Опубліковано: 22 Травня 2017

Запорізький національний університет протягом грудня 2016 року – квітня 2017 року замовив ТОВ “Будівельна компанія “Запоріжжя-буд” ремонтних послуг на суму 439 тис. грн. Відповідна інформація оприлюднена у системі “Прозоро”, повідомляють “Наші гроші.Запоріжжя”.

Так, в квітні ЗНУ замовив “Запоріжжю-буд” капітальний ремонт-скління навчального корпусу №3 вартістю 114 тис. грн. і поточний ремонт-скління навчального корпусу №5 вартістю 15 тис. грн. В грудні 2016 року університет замовив фірмі “Запоріжжя-буд” капітальний ремонт-скління навчального корпусу №3 вартістю 300 тис. грн. і поточний ремонт-скління навчального корпусу №5 вже на 10 тис. грн.

У всіх випадках закупівлю проведено без проведення конкурсних процедур і у “Прозоро” опублікували лише звіти про укладені договори.

Будівельною компанією “Запоріжжя-буд”, зареєстрованою в лютому 2016 року, володіють Світлана Кушнір, Кирило Христенко та Андрій Якіб’юк.

Світлана Кушнір – старший викладач кафедри фінансів Запорізького національного університету (доцент кафедри) і вона прописана у гуртожитку ЗНУ по вул. Залізничній, 24.

Нагадаємо, ректором ЗНУ є Микола Фролов, який поєднує цю посаду з мандатом народного депутата України (БПП). Він же підписував три з чотирьох угод з фірмою “Запоріжжя-буд