ЗНО-2016: Особливості кампанії в Запорізькій області

385

Опубліковано: 5 Квітня 2016

Цього року для вступу до вищого навчального закладу абітурієнти мають подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) лише 2016 року. Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

За її словами, всі абітурієнти, результати яких будуть вище «порогового» бала, отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання заплановано в 13 пунктах, розташованих у семи містах області: Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, Токмаку, Василівні та Пологах.

Розклад пробного тестування:
2 квітня – українська мова та література;
9 квітня – англійська, німецька, іспанська, французька, російська мови, біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія.

Наразі на пробне ЗНО зареєструвалися 3288 осіб.

На основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме з 5 травня до 10 липня, зареєструвалися 12 тис. випускників – з української мови і літератури; 8639 – з історії України; 5950 – з математики.

З 19 березня до 20 травня триває реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання учасників антитерористичної операції та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень і не було можливості здійснити реєстрацію в основний період. Такі особи разом з реєстраційними документами мають також подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії та відповідний підтверджувальний документ.

На сьогодні створено мережу з 44 пунктів ЗНО з основних предметів у семи містах області, проте не виключена можливість її коригування.

Нагадаємо, в Запорізькій ОДА вже визначилися із датами атестацій, випускних та святом останнього дзвоника.