#ЗнайДекларацію: Розробники створили безкоштовне Chrome-розширення для миттєвого пошуку е-декларацій

310

Опубліковано: 9 Листопада 2016

Українські розробники, Артем Носенко із Запоріжжя та Дмитро Бєляєв з Дніпра, створили безкоштовне розширення для Google Chrome #ЗнайДекларацію. Завдяки ньому можна швидко знайти декларацію посадовця на будь-якому сайті.

Screenshot_1

За словами Артема Носенка, #ЗнайДекларацію працює дуже просто. Треба лише виділити прізвище на сайті та натиснути на іконку розширення. За результатами пошуку, ви зможете подивитись інформацію про суб’єкта декларування, об’єкти нерухомості, цінне рухоме майно, транспортні засоби, доходи та грошові активи або перейти на сторінку з повною декларацією особи.

Розширення працює на базі відкритого API Єдиного державного реєстру декларацій. Мета проекту – полегшити громадянам пошук інформації про посадовців.

“Терміни розробки були досить жорсткі, за 5 днів пройшли шлях від концепту до версії 1.0 і це при тому, що відкрите API Єдиного державного реєстру декларацій працювало м’яко кажучи не кращим чином. Не всі встигли зробити як планували, будемо поступово покращувати”, – кажуть розробники.

Додаток запустили 3 листопада. За перші п’ять днів його встановили майже 700 користувачів.

Встановити розширення можна тут.