Згуртуй громаду: як і чим треба підтримати представників місцевого самоврядування?

500

Опубліковано: 23 Січня 2017

18 січня у стінах Шевченківської райадміністрації відбувся тренінг для голів органів самоврядування в рамках проекту «Згуртуй громаду».

«Згуртуй громаду» – це проект, який реалізується у Запоріжжі, Маріуполі та Краматорську. Його завдання, з одного боку, шляхом тренінгів і діалогів надати нових знань і впевненості головам вуличних, квартальних, домових комітетів. З іншого боку, за рахунок аналітичної роботи вітчизняних та закордонних експертів – створити умови для реформування законодавства щодо органів самоврядування населення.

На відміну від мешканців багатоквартирних будинків, які наразі об’єднуються в ОСББ на базі нового законодавства, мешканці приватного сектору мають застарілу пострадянську систему управління, і обмаль перспектив для розвитку. Також на відміну від програм підтримки і освіти представників ОСББ, в Україні практично відсутні програми інформаційної, психологічної та організаційної підтримки представників органів самоврядування населення, голів комітетів приватного сектору. Проект «Згуртуй громаду» намагається змінити цю ситуацію.

Відвідувачі також мають змогу взяти участь у конкурсі мікро-грантів в рамках проекту. За результатами проекту пройде міжнародний круглий стіл.