Земельна ділянка на Привокзальній площі повернулася у власність міста

242

Опубліковано: 2 Червня 2017

Територія напроти залізничного вокзалу “Запоріжжя І” повернулася у власність міста. Відповідний акт передачі земельної ділянки днями підписали представники фірми-орендатора та міської влади. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомив громадський діяч Сергій Лукін.

Наразі ця ділянка обнесена парканом, за яким ховається незакінчене будівництво. Як виглядатиме ця територія у майбутньому – повністю залежить від місцевої влади, – впевнений пан Лукін.

Нагадаємо, фірма СВ “ДОМ” ще в 2015 році орендувала ділянку для будівництва парковки, згодом в плани забудови додалися й МАФи. Однак, замість тимчасових конструкції на привокзальній площі почали закладати фундамент капітального будівництва. По-перше, дозволу на капітальне будівництво фірма-забудовник не мала. По-друге, звівши фундамент і поклавши там декілька цеглин, орендатор отримав би змогу приватизувати об’єкт через суд.

Минулоріч на місце забудови виїздила земельна комісія. В серпні 2016-го року виконком заборонив фірмі СВ “ДОМ” проводити будівельні роботи, а вже в грудні розірвав з підрядником договір оренди. І тільки в травні цього року акти передачі земельної ділянки у власність міста.