«Зберегти не можна зруйнувати»: У Запоріжжі покажуть фільм про стан архітектурної спадщини

1083

Опубліковано: 12 Березня 2018

У вівторок, 13 березня, мешканцям Запоріжжя покажуть стрічку «Зберегти не можна зруйнувати». Цей фільм-дослідження є частиною проекту Ctrl+S харківських активістів, які вболівають за збереження культурної спадщини.

Дослідження у вигляді документального фільму дозволило показати весь масштаб проблеми. Зйомки проходили не тільки у Запоріжжі, а й ще у 8 містах України, зокрема у Харкові, Полтаві, Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Івано-Франківську та Ужгороді. Документалісти записали коментарі 50-и фахівців, зафіксували на камеру близько 150 унікальних будівель, описали складності з їх збереженням.

«Фільм вийшов, незважаючи на усю серйозність теми, дуже красивий і сонячний. І я цьому рада», — розповідає керівниця проекту, директорка БО «Благодійний фонд “Харків з тобою”» Олена Рофе-Бекетова.

Документальну історію вже побачили жителі Харкова, Полтави та Києва. Показ картини й обговорення з авторами в Запоріжжі відбудуться у вівторок, 13 березня об 11:00 у кінотеатрі ім.Довженко, пр.Соборний, 145, мала зала.