Завтра відбудеться сесія Запорізької міськради. Що розглядатимуть

505

Опубліковано: 20 Червня 2017

21 червня відбудеться чергова, вісімнадцята, сесія міської ради. Депутати мають працювати і влітку. Питань небагато, але є досить важливі – господарські та політичні.

11 мільйонів “Дубовому Гаю”

Навесні міська влада відзвітувала про проведення конкурсу проектів з облаштування парку “Дубовий Гай”. На це було витрачено близько 250 тисяч гривень. Тепер депутати розглянуть збільшення дотації на остаточне проектування та замірювання парку на 11 мільйонів. Про вартість самих робіт після узгодження всіх проектів поки що не йдеться.

Нове комунальне підприємство що “підвищить якість планування”

Ідея створення КП “Інститут розвитку міста Запоріжжя” мандрує коридорами мерії вже два місяці. Ініціаторами створення такої структури є депутати БПП. На їхню думку, КП дозволить залучити експертів, зібрати ідеї розвитку міста та надати їм організованого руху.

6 мільйонів “Запоріжелектротрансу”

Підприємство, що роками не здатне навіть наблизитися до прибутковості, знову отримає додаткові кошти. 6 мільйонів пропонується витратити додатково на ремонт трьох трамваїв, восьми трамвайних візків та п’яти тягових підстанцій. Нещодавно “Запоріжелектротранс” презентував відремонтований в Запоріжжі трамвай. До цього один з вагонів вигорів вщент. В країнах Європи муніципальний транспорт не є прибутковим, але він є невід’ємною частиною міської інфраструктури. “Запоріжелектротранс” постійно отримує додаткове фінансування, проте надає послуги здебільшого одній категорії населення – пільговикам.

Петиція про будівництва Льодового палацу

Міськрада охоче підтримує гарні ідеї, не пропонуючи механізмів їх реалізації. Так виписана процедура взаємодії між громадою та владою за допомогою електронних петицій. Всі розуміють, що льодова арена місту необхідна, але де взяти на неї кошти – наразі невідомо.

29 мільйонів ремонтникам

Йдеться про збільшення чисельності працівників у чергових ремонтних бригадах до 548 штатних одиниць. На думку авторів проекту, це дозволить перекривати усі виклики, зокрема також пов’язані з аваріями ліфтів. Програма фінансування розрахована на три роки.

Заборонити радянську символіку та заходи

Депутати від фракції “Укроп” своїм рішенням фактично вимагають того, що вже прописано в законі про засудження тоталітарних режимів. Серед вимог рішення “заборонити акції з проявами сепаратизму, які носять антиукраїнський характер та мають на меті зміну чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України”. Варто зазначити, що міська влада взагалі не має повноважень забороняти будь-які заходи, особливо з подібними формулюваннями, що вимагають аналізу та довдення.