Завтра в Запоріжжі відкриється «Ярмарок Освіти – 2018»

637

Опубліковано: 8 Листопада 2017

З 9 по 11 листопада у виставковому центрі «Козак-Палац» відбудеться щорічна спеціалізована виставка «ЯРМАРОК ОСВІТИ», що об’єднає 19-ту спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт» та 8-му спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном». Про це повідомляється на сайті заходу.

Особлива увага приділена старшокласникам. Майбутні абітурієнти зможуть поспілкуватися з керівництвом, викладачами та студентами вищих навчальних закладів Запорізького та інших регіонів. У їх числі – Запорізький національний університет, Запорізький національний технічний університет, Запорізький державний медичний університет, Запорізька державна інженерна академія, Класичний приватний університет. До «Козак-Палац» завітають авторитетні освітні заклади Дніпра, Одеси, Харкова, Черкас.

Дізнатися більше про сучасні спеціальності – теж можна буде на виставці. Наприклад, окрему експозицію представляє кафедра дизайну ЗНТУ, що презентує підготовку за напрямом промисловий дизайн. Студенти освоюють навички проектування промислових виробів, побутових речей, засобів транспорту за допомогою затребуваної сьогодні тривимірної графіки 3-d.

Серед постійних учасників – Запорізький обласний центр зайнятості, який інформує про професії, що можна набути за сприянням служби зайнятості, надає корисні відомості щодо профнавчання та працевлаштування.

Традиційно під час «Ярмарку освіти» широко будуть представлені творчі експозиції закладів професійно-технічної освіти. Майбутні кухарі, перукарі, візажисти та флористи запросять відвідувачів до участі в майстер-класах, у програмі – виступи творчих колективів.

Програма:

10 листопада

15.00 – 15.40
Зустріч на тему: «Безкоштовне навчання в державних університетах Словацької Республіки»

16.00
Зустріч на тему: «Как поговорить с ребенком о профессии» (для родителей) Организатор: «Партнерские бизнес системы»

11 листопада
11.00
Зустріч на тему: «Выбор профессии: алгоритм правильного выбора! Возраст от 14 до 20. Розыгрыш сертификатов на тренинг «Выбор профессии: мой путь» Организатор: «Партнерские бизнес системы»

12.30 – 14.30
Майстер-клас «Освіта в Англії і Канаді»
Організатор: ATLAS Private Educational Services

13.00
Круглий стіл «Практичні питання впровадження STEM освіти у навчальний процес»
Завершення медіа-фестивалю «Знання – дороговкази у майбутнє»