Завідувача кафедри ЗНТУ оштрафували на 17 тисяч за хабар

211

Опубліковано: 16 Серпня 2016

Жовтневий районний суд вироком від 1 липня визнав винним Петра Гудзя в отриманні близько 8 тис. грн. хабаря за сприяння складання сесії. Про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя.

Згідно матеріалів справи, завідувач кафедри менеджменту ЗНТУ Петро Гудзь у травні 2016 року знаходячись у службовому кабінеті ЗНТУ запропонував студенту забезпечити успішне складання дисциплін шляхом сплати 100 доларів США за курсову роботу та 500 гривень за іспит, на що останній погодився. На наступний день Гудзь отримав 100 доларів і 500 гривень за певні предмети і через декілька днів ще 200 доларів. Ці кошти за вказівкою Гудзя студент поклав до книги, що лежала на полиці шафи у службовому кабінеті та отримав заліковку із відмітками про здачу заліків і курсових робіт.

Суд визнав Петро Гудзя винним і призначив йому покарання у вигляді 17 тис. грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах освіти строком на 1 рік. При винесені вироку було враховано, зокрема, щиросердне каяття та сприяння органам досудового слідства у розкритті злочину.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+