Завдяки Prozorro Запорізька облрада за півроку зекономила майже 9 мільйонів гривень бюджетних коштів

244

Опубліковано: 22 Листопада 2016

З моменту введення системи електронних закупівель Prozorro Запорізька обласна рада та її комунальні заклади, підприємства і установи зекономили 8 млн 715 тис грн. Про це повідомляє управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради.

За рахунок закупок товарів, робіт та послуг в жовтні економія бюджетних коштів склала 2 млн 96 тис. грн. Нагадаємо, з 1 травня 2016 року заклади, підприємства та установи, підпорядковані Запорізькій обласній раді, проводять всі закупки вартістю від 30 до 200 тис. грн через майданчик Prozorro.

За даними управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради, найбільша економія бюджетних коштів – у комунальній установі «Запорізька обласна клінічна лікарня», яка за жовтень зекономила 337 тис. грн, за 6 місяців – 1 млн 190 тис. грн.

За підсумками півріччя використання системи Prozorro, серед лідерів у заощаджені бюджетних коштів – КУ “Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер” з показником у 637 тис. грн, КЗ “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Світанок” – 516 тис.грн, КУ «Веселівський психоневрологічний інтернат» – 483 тис. грн.

Медичні заклади та установи зекономили сумарно 4 млн. 536 тис. грн., заклади освіти – 3 млн 704 тис. грн.