Затримання Панова відбулося в публічному місці – Коломоєць

290

Опубліковано: 18 Серпня 2016

Затримання “диверсанта” Євгена Панова на території Криму відбулося в публічному місці в денний час. Про це повідомив колишній співслужбовець Панова Олег Коломоєць під час сьогодняшньої прес-конференції в Запоріжжі.

В той же час Коломоєць зазначив, що жодного контакту з затриманим наразі встановити не вдалося.

Коментуючи відеозапис, опублікований російськими ЗМІ, на якому Панов зізнається у підготовці диверсій на території окупованого Криму, Коломоєць повідомив, що, називаючи імена своїх “співучасників”, Панов був відвертим, адже, швидше за все, контролювався поліграфом.

Водночас інший співслужбовець захопленного запоріжця Руслан Селезньов припустив, що Панова могли заманити на територію Криму, в тому числі, і за допомогою гіпнозу.

Нагадаємо, раніше знайомий Панова Артем Дубков, що є депутатом енергодарської міської ради від партії УКРОП, стверждував, що Панов поїхав до Криму на його прохання. Згодом він спростував цю інформацію.

Інформація про затримання жителя Енергодару Євгена Панова була опублікована російською ФСБ 10 серпня. Стверждувалося, що він у складі диверсійної групи потрапив на територію Криму для здійснення терористичних актів. До того ж при затриманні групи, до якої входив Панов, загинув співробітник ФСБ.

На даний час затримані щонайменше 9 учасників “диверсійної групи”.