Затриманий НАБУ Ігор Шишка вже повернувся до роботи в обллікарні

828

Опубліковано: 7 Серпня 2017

Сьогодні, 7 серпня, очільник обласної клінічної лікарні Ігор Шишка повернувся до роботи. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомила прес-секретарка ЗОКЛ.

Нагадаємо, минулого тижня пана Шишку було затримано слідчими НАБУ. Очільника облікарні підозрюють у завданні збитків державі у 13 мільйонів гривень під час придбання автомобілів швидкої медичної допомоги.

Наразі Ігор Шишка все ще знаходиться під слідством. В якості запобіжного заходу Солом’янський суд Києва обрав домашній арешт, але тільки з 10 вечора до 7 ранку.

Сайт “Слово і Діло” повідомляє, що разом з головним лікарем запорізької обллікарні було затримано начальницю відділу матеріально-технічного забезпечення установи Неонілу Добрицю. Однак прес-секретарка ЗОКЛ від коментарів відмовилася.

Також нагадаємо, що комунарський районний суд Запоріжжя оштрафував голову Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишку на 5100 тисяч гривень за те, що його тесть вів підприємницьку діяльність на території лікарні, що є адміністративним порушенням. Але згодом пан Шишка виграв апеляцію по цій справі.

Крім цього, Ігор Шишка замішаний в іншій корупційній справі – закупівлі унікального діагностичного апарату за 25 мільйонів:

Крім цього дивіться ексклюзивне інтерв’ю з головним лікарем обласної клінічної лікарні Ігорем Шишкою: