Засуджено диверсантів, що намагались підірвати “Будинок друку”

232

Опубліковано: 3 Лютого 2016

Жовтневий районний суд Запоріжжя засудив трьох безробітніх місцевих мешканців, які на завдання кураторів з так званої «ДНР» мали провести в Запоріжжі низку диверсійних та терористичних актів . Про це повідомляє прес-служба СБУ в Запорізькій області.

В Єдиному державному реєстрі судових рішень зазначено, що суд визнав диверсантів винними у скоєнні злочинів, передбачених ст.15 (замах на скоєння злочину), ст. 258 (терористичний акт) та ст. 263 (придбання, носіння, зберігання, вибухових речовин та вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі для одного з фігурантів строком на 3 роки, для другого – на 4 і для третього – на 5 років.

Встановлено, що злочинною групою керував уродженець Запоріжжя, який наразі є ватажком одного із незаконних збройних формувань «ДНР».

Нагадаємо, що співробітники СБУ затримали диверсантів під час закладки саморобного вибухового пристрою під офісне приміщення, в якому розташована редакція  газети «МІГ»  вніч з 13 на 14 липня 2014 року. В ході затримання у зловмисників вилучено близько 600 грамів пластиту, електродетонатор та інше приладдя необхідне для приведення вибухового пристрою в дію.