Заступнику мера Запоріжжя Анатолію Пустоварову оголосили про підозру у корупції

490

Опубліковано: 28 Грудня 2017

Прокуратура Харківської області оголосила про підозру у корупції в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України) четвертому фігуранту справи про запорізькі фіктивні тендери Анатолію Пустоварову. Про це повідомляється на сайті харківської прокуратури.

Наразі прокуратура області звернулася до Червонозаводського районного суду м. Харкова з вимогою про обрання для нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі завданих збитків.

Крім того, прокуратура направила до суду клопотання про відсторонення від займаної посади заступника голови Запорізької обласної ради.

Нагадаємо, у привласненні бюджетних коштів шляхом проведення фіктивних тендерів підозрюються також заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко та його рідний брат.

За попередніми даними слідства, підозрювані разом з іншими особами розробили схему незаконного заволодіння бюджетними коштами. Оскільки підозрювані не допускали до участі у торгах сторонніх учасників, то державне замовлення розігрувалося лише між підконтрольними фірмами, частина з яких має явні ознаки фіктивності.

За наслідками такої діяльності бюджетам Мелітополя та Запоріжжя нанесено збитків на суму понад 87 млн. грн.

21 грудня поточного року на території Запорізької області проведено 56 обшуків, як в будівлях органів влади, так і за місцем мешкання фігурантів провадження. Вилучено печатки різних підприємств, низку документів, пов’язаних з проведенням фіктивних тендерів, та грошові кошти.