Опубліковано: 29 Березня 2017

Заступник міського голови прокоментував інформацію про вручення йому протоколу про адміністративне правопорушення. У документі містяться відомості про те, що Анатолій Пустоваров паралельно з посадою заступника міського голови Запоріжжя займав пост в редакційній раді телеканалу ТВ-5. Пряму мову пана Пустоварова оприлюднило видання Запорізької міськради.

Анатолій Пустоваров:

– Сведения, изложенные в протоколе, врученном мне сегодня, не соответствуют действительности и противоречат реальности. На основании моего заявления еще 15 декабря 2015 года протоколом общего собрания участников общества ООО «ЗНТРК «ТВ-5» меня было отозвано из состава редакционного совета. А на должность заместителя городского головы я был назначен 17 декабря 2015 года. Таким образом, на момент назначения я уже не состоял ни в редакционном совете «ЗНТРК «ТВ-5», ни в каком-либо другом. В связи с этим указанные сведения являются голословными и юридически абсурдными.

Свою правоту заступник міського голови відстоюватиме в суді.

Нагадаємо, прокуратура Запорізької області передала до Управління захисту економіки ДЗЕ НП матеріали що до адміністративного порушення Пустоваровим А.І. через його перебування у складі редакційної ради телеканалу TV5. Про це повідомляється у відповіді прокуратури на інформаційний запит депутата Запорізької міськради Андрія Согоріна.