Заступник директора департаменту освіти опинився в центрі корупційного скандалу

578

Опубліковано: 7 Квітня 2016

У ході обшуку в кабінеті заступника директора департаменту Кузьменка Івана Петровича виявлено списки з переліком закладів освіти міста, на ремонт яких протягом 2016 року планується проводити тендери. Так, у зазначених документах від руки вписані назви підприємств, з якими необхідно буде укласти договори на відповідні роботи. Фактично, ці документи є списками майбутніх переможців ще не проведених конкурсних торгів. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив прокурор міської прокуратури №2 Роман Мазурик.

Також в кабінеті Івана Кузьменка було вилучено грошові кошти, які відповідно маркування на банківській стрічці видані 29.03.2016 з каси Банківської установи. На даний час встановлюються особи, яким видавались з банку указані кошти та шляхи їх надходження до посадовця. Слідчі підозрюють можливе неправомірне збагачення посадовцями.

Нагадаємо, прокуратура провела обшуки в департаменті освіти Запорізької міськради щодо проведення тендерів у 2015-2016 роках на організацію дитячого харчування у школах та дитячих садочках міста.

Тим часом, обшуки було проведено і на підприємстві, що згідно результатів конкурсних торгів постачало продукти у запорізькі дитячі садочки. За результатами перевірки постачальника підозрюють у фальсифікації продуктів харчування.

Окрім того, в департаменті освіти Запорізької міськради, за словами пана Мазурика, виявлено чисельні доповідні записки, звернення та скарги територіальних відділів освіти міста, керівництва дошкільних навчальних закладів та батьківських комісій на постачальника продуктів харчування, що переміг у тендерах.

Зокрема, зазначається про поставку молочних, м’ясних та ковбасних продуктів неналежної якості, без будь яких супровідних документів, що посвідчують якість та походження продуктів, на недотримання постачальником санітарних норм, на недотримання графіків та об’ємів постачання, що унеможливлює годування дітей відповідно до розробленого меню.

Як дізналося Громадське ТБ Запоріжжя із відкритих джерел, 38-річного запорізького бізнесмена та за сумісництвом очільника осередку “Опозиційного блоку” Комунарівського району Івана Кузьменка було призначено на посаду заступника департаменту освіти Запорізької міської ради вже за часи мерства Володимира Буряка. Згідно інформації на офіційному сайті міської влади, у грудні минулого року пан Кузьменко проходив перевірку згідно закону “Про очищення влади”, претендуючи на посаду радника запорізького міського голови та згодом обійняв іншу посаду – у департаменті освіти.

Кузьменко Іван Петрович (1978 р.н.) – запорізький бізнесмен, що протягом десяти років пропрацював у банківських установах. Був директором спортивного клубу SportExpert. В 2014 році балотувався в народні депутати від “Опозиційного блоку”, але не пройшов. Наразі Кузьменко очолює осередок “Опозиційного блоку” Комунарського району. Одружений, виховує чотирьох дітей.

Згідно декларації, пан Кузьменко минулого року заробив понад півмільйона гривень, члени його родини – 26,5 тисяч гривень. Він володіє двома автівками – Mitsubishi Pajero 2006 року випуску і Chevrolet Lacetti 2008 року випуску.

/Фото сайту Время новостей/