Засідання сесії Запорізької міськради не відкрилось через відсутність кворуму

561

Опубліковано: 17 Серпня 2017

Позачергова сесія Запорізької міської ради не відкрилась через відсутність кворуму. В залі зареєструвалося всього 28 депутатів, при цьому мінімальний кворум для відкриття сесії 33 людини. Про це повідомляє кореспондент Громадського ТБ Запоріжжя з місця подій. Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк оголосив перерву і переніс засідання на 12:00.

Не прийшли на засідання члени фракцій “Опозиційний блок”, “Наш край” і “Нова політика”.

Нагадаємо, що до порядку денного ради внесено питання про скасування рішення про проведення конкурсу на призначення управителя багатоквартирних будинків міста Запоріжжя та рішення виконкому про затвердження конкурсної документації для проведення зазначеного конкурсу.

Так, чотири фракції Запорізької міської ради виступили проти умов конкурсу на обслуговування багатоповерхівок.

«Умови конкурсу унеможливлюють участь у ньому середніх та малих підприємств», і після проведення конкурсі будинки перейдуть до обслуговування декільком, вже заздалегіть визначеним, компаніям, – говориться у заяві депутатів

Відзначимо, з пропозицією про скликання сесії міської ради виступили депутати ряду фракцій Запорізької міської ради. Відповідно до законодавства сесія міської ради повинна бути скликана за пропозицією не менш як третини депутатів від загальної чисельності відповідної ради.

О 12:00 кворум так і не зібрався. Володимир Буряк переніс позачергову сесію на 09:00 годину 30 серпня – у цей же день відбудеться і чергова сесія.