Заробляють менше, вкладають більше, – запоріжсталівські заступники Буряка показали свіжі декларації

263

Опубліковано: 3 Квітня 2017

Доходи заступників запорізького міського голови, що прийшли в мерію з великих зарплат «Запоріжсталі», значно знизились. Проте не завадило їм купувати житло, нерухомість та брати кредити на сотні тисяч гривень.

Перший заступник мера Сергій Мішок минулого року задекларував 110 тисяч гривень готівкою. Цього року вже 550 тисяч та 23 тисячі доларів. При цьому його нинішня зарплатня у порівнянні з підприємством, що обслуговувало соціальні об’єкти комбінату «Запоріжсталь», де Мішок працював до мерії, зменшилася у 5 разів. Минулого року він заробив 232 тисячі гривень, а позаминулого 1,1 мільйона гривень.

Мішок взяв в оренду Toyota Camry 2003 року на своїй попередній роботі. Також минулого року придбав квартиру в Запоріжжі вартістю 798 тисяч гривень.

Інший заступник мера Володимир Волобуєв, що заробив минулого року в мерії 267 тисяч гривень зарплатні, узяв у банку кредитів на 700 тисяч гривень. Працюючи на «Запоріжсталі» Волобуєв заробив за рік 730 тисяч гривень. Про будь-які корпоративні права в своїй декларації Волобуєв не згадує.

Наймолодший із заступників Володимира Буряка 30-річний Анатолій Пустоваров минулого року заробив приблизно як і його колеги – 211 тисяч гривень. Ще 46 тисяч гривень він отримав у якості банківських дивідендів. Працюючи на «Запоріжсталі» Пустоваров заробляв за рік близько півмільйона гривень.

За час роботи в мерії Пустоваров надбав кімнату у гуртожитку і більш нічого. Пересувається чиновник на Peugeot 301 2013 року. Він має 660 тисяч гривень на банківських рахунках. Та півмільйона гривень готівкою.

Також вдвічі зменшив свої доходи заступник мера і запоріжсталевець Роман Омельянович. 220 тисяч гривень в мерії проти 465 на комбінаті за рік. Проте із заступників, що прийшли з заводу, в нього єдиного немає жодних надбань і майже не змінилися сума готівки вдома – 53 тисячі гривень и 31 тисяча доларів.

Не змінились декларації і ще двох заступників Буряка, що працювали і за його попередника, та не прийшли з заводу – Валерій Еделєв та Валентина Малиш.

Олексій Бородай, що також працював в мерії до Буряка, оновив свій автопарк, продавши Honda FR V та ВАЗ 21130. Натомість Бородай придбав Volkswagen Touareg. У порівнянні з минулим роком його зарплатня збільшилася вдвічі.