Запорожців проконсультують щодо участі в проекті Громадський бюджет

412

Опубліковано: 4 Липня 2016

Триває подача пропозицій для реалізації за рахунок коштів міського бюджету в рамках проекту Громадський бюджет. Відзначимо, що це можна зробити до 20 липня. Вже надійшли перші проекти.

Як повідомляється на офіційному сайті місцевої влади, члени проектного комітету Громадської ради готові надати запорожцям консультації і надати допомогу в оформленні документів для участі в проекті Громадський бюджет.

За допомогою до членів проектного комітету із зазначених питань можна звернутися до 20 липня. Вони будуть працювати з 4 по 20 липня в робочі дні (з понеділка по п’ятницю) з 11:00 до 15:00 в приміщенні Громадської ради в Запорізькій міській раді (пр. Соборний, 206).

Нагадаємо, проект, реалізація якого передбачається за рахунок коштів Громадської бюджету, може уявити будь-який член територіальної громади Запоріжжя з правом голосу, який зареєстрований і проживає на території міста.

Подаються проекти: не повинні суперечити чинному законодавству; повинні ставитися до сфери компетенції Запорізької міської ради та її виконавчих органів, відповідати напрямам Програми соціально-економічного розвитку міста і не суперечити чинним програмам. Термін реалізації проекту не повинен перевищувати дванадцяти місяців.

Для подачі проекту необхідно заповнити бланк встановленої форми, приклавши до нього список з мінімальною кількістю підписів – 200 членів територіальної громади з правом голосу, які зареєстровані та проживають на території Запоріжжя.

Проекти надаються в паперовому та електронному вигляді в управління внутрішньої політики, преси та інформації міської ради (пр. Соборний, 206, 1 поверх, каб. 115/3, е-mail: [email protected]).

Телефони для довідок: 224-32-85 (організаційні питання), 224-62-95 (фінансові питання).