Запорізькому депутату у двір кинули гранату

180

Опубліковано: 23 Серпня 2016

Увечері 22 серпня у двір депутата Запорізької обласної ради Віктора Щербини на Великому Лузі невідомі кинули гранату Ф-1. Від вибуху ніхто не постраждав. Пошкоджені вікна на фасад будинку депутата.

Про факт вибуху повідомило ГУ Нацполіції в Запорізькій області. Інформацію про те, що вибух стався саме у нього, Щербина підтвердив виданню “Depo.Запоріжжя“. Він одразу ж звернувся до правоохоронців. На місце події виїхали поліцейські керівники.

За словами Щербини, під час вибуху він з сім’єю та гостями знаходився на веранді. Депутат не виключив, що замах було вчинено у зв’язку з його політичною діяльністю.

Віктор Щербина 1979 року народження в обласну раду обрався від партії “Блок Петра Порошенко”. У 2014 році він балотувався на парламентських виборах від “Радикальної партії”. На той час він очолював комунальне підприємство “Об’єднана, житлово-комунальна, побутова та ритуальна служба”.
Також він відомий як колишній керівник Запорізької районної державної адміністрації. На цій посаді він став учасником скандалу, пов’язаним з ритуальним бізнесом. У грудні минулого року вдома у Щербини проводилися обшуки.

Чиновника було звільнено президентським указом у квітні цього року.