Запорізького підприємця підозрюють в ухиленні від податків на суму 3 млн грн

422

Опубліковано: 6 Липня 2017

За ухилення від сплати податків та службове підроблення на лаві підсудних опиниться директор одного з підприємств Запоріжжя. Про це повідомляється на сайті прокуратури.

У період грудня 2014 року – липня 2015 року директор одного з підприємств міста Запоріжжя щоб ухилитися від податків купив у фіктивної фірми антифрикційний графіт. За товар він розплатився готівкою.

В подальшому із графіту в приватному гаражі підприємство виробляло антифрикційні графітові заготовки, які реалізовувались підприємствам реального сектору економіки.

Для заниження податкових зобов’язань, в документах відображались завідомо недостовірні відомості про придбання товару у фіктивних підприємств. У результаті вказаних дій директором підприємства незаконно сформовано податковий кредит з ПДВ у загальному розмірі більше 3 мільйонів гривень.

Довідка: податковий кредит – сума, на яку платник податку на додану вартість має право зменшити податкові зобов’язання звітного періоду.

За результатами розслідування прокуратурою області до суду направлено обвинувальний акт відносно вказаної особи за обвинуваченням у вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України. За вказані злочини зловмиснику загрожує штраф до 425 тис. грн з конфіскацією майна.