Запорізького головлікаря звинувачують у закупівлі палива за завищеними цінам

159

Опубліковано: 23 Березня 2016

Орджонікідзевський районний суд застосував до директора “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” і паралельно головлікаря КУ “Запорізька станція екстреної (швидкої) медичної допомоги” Костянтина Малашенка запобіжний захід у вигляді погодинного домашнього арешту за звинуваченням у закупівлі палива за завищеними цінам. Про це повідомляють Наші гроші із посиланням на ухвалу суду.

Згідно матеріалів справи, комітет з конкурсних торгів КУ “Запорізька станція екстреної (швидкої) медичної допомоги” у березні 2015 року обрав ТОВ “Торговий дім “Запоріжоілгруп” постачальником автомобільного палива загальною вартістю 2,13 млн. грн (16,9 грн/літр дизельного палива і бензину марки А-92).

Слідство встановило, що Малашенко протягом декількох днів уклав з директором фірми декілька додаткових угод щодо збільшення ціни палива, у результаті яких вона піднялася з 16,9 грн. до 22,47 грн. за літр дизельного палива і 20,43 грн/літр бензину марки А-92 і після чого фірми було перераховано договірну суму.

Тож згідно висновків судово-економічної експертизи, “Запорізька станція екстреної (швидкої) медичної допомоги” переплатила 445 тис. грн. за пальне.

Суд застосував до обвинуваченого погодинний домашній арешт, чим наклав заборону залишати житло з 20.00 до 7.00 протягом шістдесяти днів.

ТОВ “Торговий Дім “Запоріжоілгруп” належить Олегу Серовському, колишньому депутату Запорізької міськради від Партії регіонів. З 2013 року ця фірма отримала підрядів від держустанов на суму 38,43 млн. грн.

/Фото сайту Індустріальне Запоріжжя