Запорізьких маршрутників зобов’яжуть оголошувати зупинки українською мовою

579

Опубліковано: 17 Червня 2016

Про це йдеться у Програмі вдосконалення пасажирського транспорту в місті Запоріжжі на 2016 рік, яку депутати Запорізької міськради розглянуть на найближчій сесії. Крім переходу на державну мову, водіїв маршруток у Запоріжжі хочуть зобов’язати за власні кошти обладнати всі автобуси гучномовцями. Також у відповідному проекті рішення пропонується “не допускати знаходження водія на робочому місці без взуття (або у взутті з відкритою п’яткою), в шортах та майках. Під час виконання службових обов’язків водій повинен бути охайно одягненим, чемно поводитись з пассажирами”.
Депутатам міськради також пропонують зобов’язати перевізників забезпечити офіційне працевлаштування всіх водіїв та дотримуватись визначеного законодавством режиму їхньої праці та відпочинку.
У разі затвердження відповідної Програми відповідальність за виконання, згідно проекту рішення, покладено на Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради.
Програму вдосконалення пасажирського транспорту в місті Запоріжжі на 2016 рік депутати міськради мають розглянути на сесії, що відбудеться 30 червня 2016 року.