Запорізьких дітей годували фальсифікованими продуктами, – прокурор

251

Опубліковано: 7 Квітня 2016

ТОВ «Українська торгова компанія №1», що, згідно результатів конкурсних торгів, постачало продукти у запорізькі дитячі садочки, підозрюють у фальсифікації продуктів харчування. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив очільник міської прокуратури №2 Роман Мазурик.

За його словами, під час обшуків на складах цього підприємства виявлено велику кількість «сирного продукту», та пуста тара від такого «сирного продукту». Також виявлено виготовлені кустарним шляхом, за допомогою копіювальної техніки, етикетки на продукти харчування.

6

За версією слідства на склади підприємства надходять продукти харчування неналежної якості зокрема, спред, сметанковий продукт, сирний продукт, тощо, які у подальшому власноруч пакуються у іншу тару з фальсифікованими етикетками: масло вершкове, сир кисломолочний, сметана та у подальшому здійснюється постачання таких продуктів до дошкільних навчальних закладів.

Разом з тим, на підприємстві ТОВ «Українська торгова компанія №1» виявлено печаті інших підприємств-постачальників продуктів харчування, у тому числі які, відповідно до бухгалтерського обліку, здійснюють постачання на ТОВ «Українська торгова компанія №1». Виявлено сфальсифіковану печать Держветнагляду України, яка слугує для маркування м’яса, що пройшло ветеринарну експертизу.

8

Нагадаємо, як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, міська прокуратура №2 провела обшуки в департаменті освіти Запорізької міської ради за фактом перевірки інформації щодо проведення тендерів у 2015-2016 роках на організацію дитячого харчування у школах та дитячих садочках міста.

/Фото зі сторінки Романа Мазурика у ФБ/