Запорізький журналіст виявився агентом Москви, – СБУ

467

Опубліковано: 21 Лютого 2017

Запорізький журналіст, редактор видання “Новий регіон” Павло Золотарьов (у Facebook Павел Мясоедов) потрапив під прослуховування співробітниками СБУ. В оприлюдненному службою записі телефонної розмови з російським посередником він погоджує бюджети заходів, що спрямовані на популяризацію автономістських рухів.

На тому ж записі Золотарьов спілкується ще з одним посередником, та домовляється, судячи з усього, про організацію низки публікацій у Житомирьских ЗМІ та виступи політиків.

На третьому фрагементі розмови Золотарьов спілкується ще з одним посередником щодо передачі грошей до Москви.

Записи, як виходить з розмов, було зроблено у листопаді минулого року.

Вони були оприлюднені сьогодні під час спільного брифінгу головиа СБУ Василя Грицака та Генерального прокурора Юрія Луценка з приводу акцій протесту, що проходять в Україні.

В Запоріжжі Золотарьов до недавна був відомий як піарник та блогер. Перед демонстрацією запису розмови Василь Грицак зазначив, що Золотарьов фігурує у кримінальному провадженні як людина, що колись входила до складу “Українського вибору” та отримувала вказівки від кремлівського агента.

Голова СБУ також зазначив, що дії людей, яких прослуховували, спрямовані на просування так званої “прихованої федералізації”. Серед організацій, які спрямовані на таку роботу Грицак назвав і “Соціальне Запоріжжя“.