Запорізький волонтер може потрпати до Громадської ради при МОЗ, – голосування

412

Опубліковано: 28 Квітня 2017

Запорізький волонтер Василь Мєзєнцов має намір до Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України. Відповідне голосування розпочалося на сайті МОЗ і триватиме до 28 квітня о 19:59 ( це вже сьогодні!):

“Це вперше МОЗ проводить відкритий конкурс. За два роки війни ми зіткнулися з численними проблемами, корупцією, але й отримали певний досвід. Хочу потрапити до Громадської ради, аби застосувати цей досвід у реформуванні системи охорони здоров’я, боротьбі з корупцією та вирішення нагальних проблем українців, – розказав Громадському ТБ Запоріжжя Василь Мєзєнцев.

Проголосувати може будь-хто, хто проживає на території України. Віддати голос можна за будь-якого кандидата і навіть не одного. Головне, аби кількість обраних вами кандидатів не перевищувала кількість осіб, що має увійти до ради. Так, Громадська рада складатиметься з 35-ти членів. Зазначимо, що в голосуванні беруть участь понад 200 кандидатів.

“Обраними до складу Громадської ради за результатами рейтингового інтернет-голосування вважаються кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів”, – пояснюється в правилах голосування.

Аби проголосувати знадобиться двічі підтвердити свою особу – через електронну пошту та за допомогою смс-коду на вашому мобільному. Проте, на це піде не більше трьох хвилин.

Проголосувати можна ТУТ.

Нагадаємо, Василь добре знайомий глядачам Громадського ТБ Запоріжжя за проектом “Незламні”, окрім того він є співзасновником радіо “ТриЗуб” та стоматологій на колесах.