Запорізький суд відправив за ґрати двох терористів «ДНР», які підготували диверсію на залізниці

273

Опубліковано: 4 Травня 2017

Жовтневий районний суд м. Запоріжжя визнав винними у вчиненні закінченого замаху на диверсію двох мешканців Донецької області. Про це повідомляється на сайті прокуратури.

Так, вказані особи 06.02.2015 як члени диверсійно-розвідувального підрозділу «Інтернаціональна бригада №15» терористичної групи «Кальміус», підконтрольної так званій «ДНР», розмістили на залізничній колії гальмівний башмак, в середину якого помістили гранату РГД-5. Однак злочинні дії зловмисників були своєчасно викриті та припинені працівниками УСБУ в Запорізькій області.

Під час судового розгляду справи обвинувачені своєї провини не визнали.

Проте, суд погодився з кваліфікацією сторони обвинувачення та призначив зловмисникам покарання за у вигляді 11 та 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього особистого майна.

Їх судили за ч.2 ст.28 ч.2 ст.15 ст. 113 (закінчений замах на диверсію, вчинений за попередньою змовою групою осіб), ч.1 ст.258-3 (участь в терористичній організації та інше сприяння діяльності терористичної організації), а також ч.1 ст. 263 КК України (незаконне поводження з боєприпасами та вибуховими речовинами).