Запорізький суд поновив на посаді поліцейського, який не пройшов атестацію

355

Опубліковано: 24 Січня 2017

В кінці грудня 2016 року Запорізький окружний адміністративний суд прийняв рішення, за яким поновив на посаді капітана поліції, заступника командира взводу патрульної служби Мелітопольського відділення поліції Івана Єлісєєва. 21 жовтня 2016 року, після атестації, його звільнили через службову невідповідність. Про це повідомляє сайт Z-Rada.

За матеріалами справи, під час атестації заступник командира взводу набрав 19 балів з 60-ти (тестування загальних навичок), а також 26 з 60-ти балів (професійне тестування). Під час подальшої співбесіди капітан поліції незадовільно відповідав на питання про професійні обов’язки. Крім того, в жовтні 2016 року, після перевірки на поліграфі, атестаційна комісія прийшла до висновку, що в його випадку «було одержання неправомірної вигоди».

Розглядаючи позов поліцейського на рішення про звільнення, суд прийшов до висновку, що атестаційні документи не містять фактів, що підтверджують отримання капітаном поліції хабарів. Крім того, прийняте за результатами атестації рішення обґрунтоване обставинами, дослідження і оцінка яких не передбачені нормами чинного законодавства.

Своїм рішенням від 20 грудня 2016 року Запорізька окружний адміністративний суд зобов’язав відновити Івана Єлісєєва на посаді, а також виплатити йому 10 500 грн за час вимушеного прогулу.