Запорізький стадіон «Славутич-Арена» готується приймати єврокубкові матчі, – фото

459

Опубліковано: 11 Жовтня 2017

«Славутич Арена» готується до проведення єврокубків. На стадіоні вже почали встановлювати вхідні турнікети зі зчитувальними пристроями. Також там замінять систему освітлення. Про це повідомляє «Вся власть».

Основна частина роботи вже зроблена: комунікації проведені, програмне забезпечення встановлено, залишилося привезти «залізо» з Харкова, встановити його і протестувати. Гроші виділені, всі папери оформлені. Проект обійдеться в 5 млн грн.

CMOL8633
CMOL8626

Крім того, до кінця року на запорізькому стадіоні замінять систему освітлення. Лампи не змінювали з 2006 року.
Згідно з даними системи держзакупівель «Прозорро», на поточний ремонт освітлення футбольного поля стадіону «Славутич Арена» планують виділити 273 тис 424, 78 грн. Капітальний ремонт покрівлі адміністративно-бутового корпусу обійдеться бюджету в 1 млн 376 тис 702 грн. До слова, роботи по ремонту даху ведуться на даний момент.

Нагадаємо, в червні минулого року комісія УЄФА відвідала Запоріжжя, проінспектувавши «Славутич Арену» на рахунок готовності прийняти матчі групового етапу Ліги Європи. Як розповів тоді генеральний директор ФК «Зоря» Сергій Рафаїлом, найсерйозніший недолік, на який звернули увагу інспектори – відсутність турнікетів. Без них – матчів групового етапу Ліги Європи в Запоріжжі не буде.