Запорізький “Правий сектор” пікетуватиме ОДА

166

Опубліковано: 15 Травня 2016

Завтра, 16 травня, запорізький “Правий сектор” збирається провести акцію протесту проти прокурора під стінами Запорізької облдержадміністрації. Про це повідомляється на офіційній сторінці ПС у мережі Фейсбук.

Мітинг запорізький осередок ПС збиратиме, аби висловити протест проти дій обласного прокурора Олександра Шацького та прокурора Генеральної прокуратури Владислава Куценка, які, за твердженням активістів ПС “покривають” відомого у певних колах Горбачова. Днями Валер’ян Горбачов виграв суд проти заступника командира запорізького ПС Сергія Цесельського, відсудивши в останнього 15 тисяч доларів. ПС считает, что суд був не законним.
“Нагадаємо, що, вибілюючи Горбачова, Куценко (що сам є фігурантом корупційного скандалу щодо привласнення більш ніж 200 гектарів землі в Запорізькому районі) назвав його “справжнім патріотом запорізького Майдану”. Ми переконані, що виправдовувати злочини начебто причетністю до Майдану — це паплюження пам’яті Небесної сотні й плювок в обличчя справжнім патріотам, що виходили на Майдан, аби зламати корупційну систему, а не замінити одних злочинців на інших”, – йдеться в анонсі акції протесту.
Мітинг ПС відбудеться на майдані Героїв, завтра, 16 травня, о 10:00.