Запорізький фермер посадив людей на ланцюг за борги

246

Опубліковано: 5 Квітня 2017

Мелітопольский фермер добу протримав чоловіка та жінку без води та їжі, звинувативши їх у несплаті боргу. Про це сьогодні уточнили в поліції, коментуючи повідомлення 3 квітня про визволення заручників.

За словами поліції та визволених, борг був надуманим. До того ж заручники навряд чи могли його сплатити, адже не мали постійного місця проживання та роботи, при цьому винаймаючи житло у фермера. “Грошей у нас зроду не було”, – розказала жінка. За її словами, фермер мав намір змусити її та чоловіка до праці.

Про особу феормера зі слів поліції відомо лише те, що йому 63 роки, він займався вирощуванням зернових та вже скоював злочини.

Останнє з правопорушень вчинених фермером – напад на жительку Мелітопольского району. Погрожуючі їй зброєю, він забрав у неї мобільний телефон. Це сталося восени минулого року. Справу порушено зараз, після епізоду із заручниками.

Під час обшуку у фермера було винайдено близько сотні патронів для гладкоствольної та нарізної зброї, а також вибухівка.

Підоздрюваного затримано. Йому загрожує до семи років позбавлення волі за статтями щодо обмеження пересування людей, незаконного володіння зброєю та розбійного нападу.

Судячи з цього відео, своєї вини підозрюваний не визнає.