«Запорізький абразивний комбінат» заборгував до бюджету 6 млн грн

262

Опубліковано: 19 Червня 2017

У судовому порядку з ПАТ «Запорізький абразивний комбінат» стягненули збитків у сумі 6 млн грн у вигляді недоотриманих бюджетом доходів за фактичне використання земельної ділянки. Про це повідомляється на офіційному сайті облпрокуратури.

Так, місцевою прокуратурою встановлено, що на підставі рішення Запорізької міської ради ПАТ «Запорізький абразивний комбінат» передано в оренду до 20.09.2014 земельні ділянки загальною площею 49,9 га (землі промисловості) для розташування промислового майданчика та 0,0152 га землі для розташування пам’ятника загиблим робітникам.

Відповідно до пункту 5 вказаного рішення, підприємство зобов’язано у двомісячний строк укласти договір оренди вказаних земельних ділянок із Запорізькою міською радою.

Проте, до цього часу відповідачем не виконано вимоги рішення міської ради та не укладено договір оренди земельних ділянок.

Таким чином, фактично з 22.12.2011 земельні ділянки використовувались підприємством без правовстановлюючих документів, кошти за фактичне користування земельними ділянками до бюджету не сплачувались.

Повертати гроші до бюджету довелося у судовому порядку.