Запорізькі спортсмени паралімпійської збірної з плавання стали першими в Європі

371

Опубліковано: 11 Травня 2016

У португальському місті Фуншал відбувся чемпіонат Європи з плавання серед паралімпійських команд. На цих міжнародних змаганнях українські спортсмени вибороли 110 медалей, з яких 45 золотих, 34 срібних і 31 бронзова нагорода та стали чемпіонами Європи. Серед кращих – запорізькі спортсмени.

Найкраще від національної паралімпійської збірної команди України виступила 18-річна запоріжанка Вікторія Савцова, яка виборола чотири золоті медалі, одна з яких – це світовий рекорд на дистанції 50 метрів вільним стилем та дві срібні нагороди. Вихованці запорізького спорту Марія Вербова здобула одну золоту медаль та дві бронзи, Олексій Кобишев – одну золоту медаль.

За підсумками чемпіонату національна паралімпійська збірна України з плавання лідирувала на цьому міжнародному спортивному форумі, залишивши позаду всіх представників паралімпійського плавання Європи та світу.

Загалом у складі збірної України виступили 45 плавців, які представляють Донецьку, Дніпропетровську, Миколаївську, Львівську, Рівненську, Запорізьку, Харківську, Херсонську, Кіровоградську, Полтавську, Київську область та місто Київ.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+