Запорізькі спортсмени паралімпійської збірної з плавання стали першими в Європі

601

Опубліковано: 11 Травня 2016

У португальському місті Фуншал відбувся чемпіонат Європи з плавання серед паралімпійських команд. На цих міжнародних змаганнях українські спортсмени вибороли 110 медалей, з яких 45 золотих, 34 срібних і 31 бронзова нагорода та стали чемпіонами Європи. Серед кращих – запорізькі спортсмени.

Найкраще від національної паралімпійської збірної команди України виступила 18-річна запоріжанка Вікторія Савцова, яка виборола чотири золоті медалі, одна з яких – це світовий рекорд на дистанції 50 метрів вільним стилем та дві срібні нагороди. Вихованці запорізького спорту Марія Вербова здобула одну золоту медаль та дві бронзи, Олексій Кобишев – одну золоту медаль.

За підсумками чемпіонату національна паралімпійська збірна України з плавання лідирувала на цьому міжнародному спортивному форумі, залишивши позаду всіх представників паралімпійського плавання Європи та світу.

Загалом у складі збірної України виступили 45 плавців, які представляють Донецьку, Дніпропетровську, Миколаївську, Львівську, Рівненську, Запорізьку, Харківську, Херсонську, Кіровоградську, Полтавську, Київську область та місто Київ.