Запорізькі школярі зібрали 2000 книжок українською мовою для дітей Донбасу

919

Опубліковано: 29 Травня 2018

Такий подарунок юним жителям Донбасу до Дня захисту дітей підготували запорізькі школярі. Близько 2000 книжок українською мовою вже сьогодні, 29 травня, гелікоптером доправлять на Донбас. Про це стало відомо під час спільного брифінгу керівництва ЗОДА та командування Об’єднаних сил, передає Depo.Запоріжжя.

Як повідомив заступник командуючого ООС Олександр Голодюк, військова частина операції важлива, але не єдина складова комплексу заходів із повернення Донбасу під контроль української влади. Не менш важлива гуманітарно-інформаційна складова, насамперед, спрямована на дітей Донбасу, які п’ятий рік поспіль живуть в умовах війни. Одним із прикладів реалізації цієї складової заступник командуючого назвав акцію “Подаруй дитині книгу українською мовою”, що тривала на Запоріжжі.

Під час цієї акції запорізькі школярі зібрали близько 2000 книг, які вже сьогодні вертольотом доправлять на Донбас, а завтра почнуть роздавати дітям, що мешкають у “сірій” зоні та доправляти в тамтешні бібліотеки.

Також командування ОС повідомило, що Запорізька область погодилася прийняти на відпочинок 30 дітей із прифронтового луганського села Тошківка.

Представники Об’єднаних сил на Запоріжжі закликали інші регіони, керівництво областей долучатися до гуманітарної складової операції, що має назву “Допомога Схід”.