Запорізькі правоохоронці розслідують справу щодо розкрадання коштів Концерну “Міські теплові мережі”

302

Опубліковано: 22 Січня 2016

Запорізькі правоохоронці розслідують справу щодо розкрадання коштів Концерну “Міські теплові мережі” через підсавну фірму. Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 12 січня, повідомляє портал “Наші гроші”.

Слідство було розпочато після отриманої заяви з інформацією про те, що з початку 2014-го року посадові особи Концерну “Міські теплові мережі” уклали низку договорів з ТОВ “Маг Енергія” на роботи з тестування, перевірки та ремонту власних електромереж і обладнання.

Згідно свідчень заявника, менеджери “Маг Енергія” під виглядом свого обладнання та своїх працівників використовували на цих роботах устаткування і робітників КП “Запоріжміськсвітло” та ВАТ “Запоріжжяобленерго”.

До того ж, об’єми виконаних підрядних робіт були безпідставно завищені.

Згідно реєстру договорів та платежів комунальних підприємств Запоріжжя, у 2014-му році Концерн “Міські теплові мережі” заплатив “Маг Енергії” 156 тис. грн. за тестування електрообладнання та пусконаладку кабельної лінії. У 2015-му році фірма отримала від КП 36 тис. грн. за роботи по налагоджуванню існуючого електрообладнання у частині проведення вимірів та випробувань.

Одноосібним засновником та директором “Маг Енергії” є Микиртумов Армен Армаисович.