Запорізькі поліцейські припинили діяльність підпільної зброярні

481

Опубліковано: 25 Серпня 2016

Працівниками ГУНП в Запорізькій області викрито злочинну діяльність чотирьох мешканців обласного центру, які організували підпільний цех з виготовлення та переробки зброї. У ході санкціонованого обшуку вилучено велику кількість зброї та боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

З квітня поточного року працівниками управління кримінальної поліції ГУНП в Запорізькій області, в рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибухівкою) Кримінального кодексу України проводилося документування злочинної діяльності групи підпільних зброярів. Четверо мешканців Запоріжжя незаконно виготовляли, зберігали та збували вогнепальну зброю та боєприпаси, знаходячи покупців через мережу Інтернет.

На території колишнього автотранспортного підприємства зловмисники орендували приміщення з токарними, фрезерними свердлильними станками. Використовуючи дане обладнання, вони поставили на потік виробництво вогнепальної зброї, «спеціалізуючись» на так званих ручках-пістолетах та переробці травматичної зброї та масогабаритних макетів у бойову.

22 серпня слідчим управлінням та управлінням кримінальної поліції ГУНП в Запорізькій області було проведено санкціоновані обшуки за місцями мешкання та роботи «зброярів».
В їх ході поліцейські виявили та вилучили:
– автомат АК 74 калібру 5,45 мм зі знищеним серійним номером, обладнаний глушником;
– патрони калібру 5,45 мм, в кількості 625 штук, а також близько двохсот патронів інших калібрів;
– металеві заготовки до ручок-пістолетів у кількості 10 шт.;
– готові ручки пістолети у кількості 5 шт.;
– 5 гранат Ф-1 із запалами;
– мисливську двохствольну рушницю ТОЗ БМ зі знищеним серійним номером;
– десять пістолетів вітчизняного та зарубіжного виробництва;

Наразі по вказаному кримінальному провадженню призначено ряд судових експертиз. Триває досудове розслідування.