Запорізькі пацієнти гемодіалізу під ОДА вимагали права обирати лікувальне обладнання, – фото

392

Опубліковано: 14 Липня 2017

Сьогодні, 14 липня, два десятка людей з нирковою недостатністю вийшли під стіни Запорізької облдержадміністрації, щоб звернути увагу чиновників на погіршення якості гемодіалізу. Про це повідомляє 061.

За словами голови громадської організації «Надія на життя» Сергія Макаренка, протягом останнього року за результатами тендерів майже у всіх існуючих центрах гемодіалізу замінили медичне обладнання. Пацієнти переконані, що на новому обладнанні значно знизилася якість гемодіалізу.

Сергій Макаренко каже, що багато хто людей, які користувалися новими апаратами, в тому числі і він сам, після погіршення здоров’я повернулися до гемодіалізу на попередньому обладнанні. Яке частково продовжує працювати в обласній клінічній лікарні.

Присутні учасники мітингу вимагають дати можливість пацієнтам гемодіалізу вибирати самим на якому обладнанні з якими медичними препаратами їм проходити лікування.

Відзначимо, що до мітингувальників виходив заступник голови ЗОДА Едуард Гугнін і пообіцяв з’ясувати, як можна допомогти учасникам акції.