Опубліковано: 31 Серпня 2017

На сторінці у соцмережі запорізьких футбольних фанатів з’явилося оголошення про те, що новостворений ФК «Металург Запорiжжя» більше не підтримуватиметься фанатською спільнотою.

«Для нас, запорізьких фанатів – головним є дотримання принципів традиційного футболу, що для наших колишніх партнерів по відродженню клубу, на жаль, таким не було. Тому, загальним рішенням запорізького фанатського руху, було прийнято припинити підтримувати цей клуб», – сказано в оголошенні.

Крім цього, вболівальники заявили, що переходять у формат спортивного розвитку та навколофутбольної діяльності, та розпочинають роботу над відродженням «справжнього» «Металурга».

Також нагадаємо, що ця організація відмовилась підтримувати комунальний «Металург», бо, за їхніми словами, МФК створений для окремої групи людей і використовується в якості недешевого піару (за кошти жителів міста) певного клану колишніх «ригів».

«Підсумовуючи вищесказане, Запорізькі фанати продовжують боротьбу за відродження ФК «Металург», який знов стане гордістю нашого краю та буде побудований на здорових принципах традиційного футболу», – такими словами завершується заява.