Запорізькі експортери отримали на митниці понад 800 сертифікатів на товари до країн ЄС та ЄАВТ

420

Опубліковано: 4 Серпня 2016

З початку року українські митниці почали видавати вітчизняним експортерам сертифікати на товари, що поставляються до країн Європейського Союзу.Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Запорізькій області.
Так, за сім місяців запорізькі підприємства отримали 813 “євросертифікатів”. Найбільшу кількість документів було оформлено до європейських країн, а саме: Польщі, Німеччини, Болгарії, Румунії, Литви, Чехії, Естонії, Нідерландів, Швейцарії та інших. Всього у списку запорізьких товаровиробників 21 держава Європейського Союзу та 2 держави ЄАВТ.

У ДФС нагадують, сертифікат EUR.1 є підставою для тарифних преференцій товарам українського походження, які експортуються до країн ЄС та ЄАВТ. Він посилює відповідальність експортера за достовірність інформації, яка потрібна для визначення українського походження товару. Цей документ заповнюється на митниці ДФС безкоштовно на кожну партію товарів у разі, якщо його необхідно пред’явити як доказ, що товари відповідають вимогам правил визначення преференційного походження, встановлених в Угоді про асоціацію, при застосуванні преференційних ставок ввізного мита.