Запорізькі депутати зажадали від Coca-Cola мільйон гривень

250

Опубліковано: 6 Січня 2016

Депутати Запорізької міськради та облради від фракції «УКРОП» підготували позов проти компанії Coca-Сola до Подільського районного суду столиці про захист честі, гідності і ділової репутації, згідно якого компанія мусить виплатити один мільйон гривень. Про це йдеться в пості на особистій сторінці Фейсбуку Ярослава Грішина, одного з авторів позову.

В якості позивача, зазначає Грішин, виступає депутат Запорізької міської ради Олег Коломоєць, в минулому – доброволець АТО, учасник бойових дій.

«Бюджет транснациональной компании “Соса-Соla” превышает бюджет Украины, влияние на общество – соответсвующее. Единственно верная сатисфакция для нарушителя норм международного права — материальная», — пише Ярослав Грішин в своєму пості. Він підкреслює, що гроші, отримані від транснаціональної компанії, планується витратити на «обіди для дітей бійців АТО» (170 тисяч гривень), а залишок позивач хоче передати сім’ям загиблих героїв.

Позов підготовлено на базі норм міжнародного і національного права, а вимоги учасника АТО є законними і обґрунтованими, зазначає Грішин. «Данное гражданское дело – тест для судебной системы Украины», — підкреслює депутат.

Як відомо, українська інтернет-спільнота гнівно відреагувала на «вибачення» російського підрозділу Coca-Cola перед громадянами сусідньої країни і публікацію оновленої мапи Росії з приєднаним до неї Кримом. Користувачі уанету закликають бойкотувати продукцію компанії.

Нагадаємо, скандал зчинився в російському сегменті після публікації в офіційних місцевих пабліках Coca-Cola в соцмережах мапи РФ без Криму, Калінінграда і Курильських островів. Компанія відреагувала на галас і замінила мапу в постах, додавши до неї вказані географічні об’єкти, опублікувавши вибачення перед своїми російськими покупцями.