Запорізькі депутати хочуть заборонити продаж алкоголю військовим

99

Опубліковано: 12 Січня 2016

Запорізькі депутати планують заборонити продаж алкогольних напоїв людям у військовій формі. Про це повідомляє сайт 061 з посиланням на проект рішення Запорізької міськради. Проект було опубліковано на сайті Запорізької міськради сьогодні, 12 січня.

Документом пропонується ввести заборону на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв і навіть пива людям, “які служать у Збройних Силах України та при наявності військової форми одягу, у стаціонарних об’єктах торгівлі, стаціонарних тимчасових спорудах, у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, а також в закладах відпочинку та ресторанного господарства”.

Іншими словами, купувати алкоголь, включаючи пиво, військовим заборонять у всіх магазинах, кіосках і навіть кафе і ресторанах.

У документі наголошується, що таке рішення необхідно прийняти з метою забезпечення громадського порядку в місті та недопущення правопорушень і злочинів, пов’язаних з вживанням алкогольних напоїв окремими військовослужбовцями, а також враховуючи складну суспільно-політичну обстановку та інтереси жителів Запоріжжя.

Що буде загрожувати продавцям, які все ж ризикнуть продати військовим алкоголь, в документі не вказано. Зате відзначено, що рішення буде носити рекомендаційний характер. Тепер цей проект депутати Запорізької міськради розглянуть на наступній сесії.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+