Запорізькі депутати хочуть заборонити продаж алкоголю військовим

146

Опубліковано: 12 Січня 2016

Запорізькі депутати планують заборонити продаж алкогольних напоїв людям у військовій формі. Про це повідомляє сайт 061 з посиланням на проект рішення Запорізької міськради. Проект було опубліковано на сайті Запорізької міськради сьогодні, 12 січня.

Документом пропонується ввести заборону на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв і навіть пива людям, “які служать у Збройних Силах України та при наявності військової форми одягу, у стаціонарних об’єктах торгівлі, стаціонарних тимчасових спорудах, у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, а також в закладах відпочинку та ресторанного господарства”.

Іншими словами, купувати алкоголь, включаючи пиво, військовим заборонять у всіх магазинах, кіосках і навіть кафе і ресторанах.

У документі наголошується, що таке рішення необхідно прийняти з метою забезпечення громадського порядку в місті та недопущення правопорушень і злочинів, пов’язаних з вживанням алкогольних напоїв окремими військовослужбовцями, а також враховуючи складну суспільно-політичну обстановку та інтереси жителів Запоріжжя.

Що буде загрожувати продавцям, які все ж ризикнуть продати військовим алкоголь, в документі не вказано. Зате відзначено, що рішення буде носити рекомендаційний характер. Тепер цей проект депутати Запорізької міськради розглянуть на наступній сесії.