Запорізькі депутати обзаведуться електронними кабінетами

363

Опубліковано: 15 Серпня 2016

У Запоріжжі мають намір запровадити систему “Електронний кабінет депутата”. Відповідний проект рішення, підготовлений депутаткою від фракції “Укроп” Катериною Константиновою, було оприлюднено на офіційному сайті місцевої влади.

Зазначається, що це буде єдиний інформаційний ресурс, що забезпечуватиме висвітлення діяльності депутатів Запорізької міської ради та надсилання електронних звернень депутатам.

Власна сторінка-кабінет з’явиться у кожного депутата. На сторінці міситиметься інформація про депутата, що включатиме в себе: фото, біографію, членство у фракції, членство у комісії із зазначенням посади, членство у депутатських групах ( за наявності), а також:
– контактну інформацію та інформацію про проведення прийомів, із зазначенням часу та місця;
– інформацію про помічників депутата із зазначенням фото, ПІБ, виду діяльності;
– форму для надсилання електронного звернення, яке може бути надіслано або у форматі PDF, або заповнено в електронному вигляді, із можливістю завантаження документів або фото;
– кількість поданих депутатом проектів рішень із текстами таких рішень, окремо з них прийнятих та неприйнятих;
– кількість поданих депутатом правок із текстами таких правок, окремо з них прийнятих та неприйнятих;
– депутатські звернення депутата та відповіді на них;
– напрямки витрачання депутатського фонду (із зазначенням окремо надання фінансової допомоги, підстави надання такої допомоги, у разі надання матеріальної допомоги, без зазначення прізвищ осіб, які отримали допомогу, у разі надання грошових коштів для виконання доручень управліннями із зазначенням об’єкту, суми, мети надання коштів та профільного управління, яке реалізовувало доручення);
– інформацію щодо порушення правил регламенту, депутатської етики;
– звіти депутата.

На думку авторки проекту створення системи «Електронний кабінет депутата» забезпечить підвищення рівня прозорості, відкритості діяльності депутата та підвищить рівень демократії в Запоріжжі в цілому.

Нагадаємо, чергова сесія Запорізької міської ради відбудеться 25 серпня.