Запорізькі депутати мають намір створити нове КП на заміну МКП “Основаніє”

245

Опубліковано: 20 Квітня 2016

Депутати Запорізької міськради мають намір створити нове комунальне підприємство “Запоріжжя”. Відповідний проект рішення було опубліковано на офіційному сайті місцевої влади.

Згідно з інформацією, майбутнє КП розташовуватиметься за тією ж адресою, де зараз перебуває головний офіс МКП “Основаніє” – вул. Українська, 29а. Документом передбачається затвердити статутний фонд комунального підприємства “Запоріжжя” Запорізької міської ради у розмірі 100 тисяч гривень, який буде утворено за рахунок коштів бюджету розвитку міста.

Передбачається доручити Департаменту ЖКГ підготувати відповідний бюджетний запит та надати його до департаменту фінансової і бюджетної політики Запорізької міської ради.

В свою чергу, департаменту ЖКГ має підготувати проект відповідної міської цільової програми. Той самий департамент здійснюватиме управління майном майбутнього КП та займатиметься його реєстрацією.

Статут КП “Запоріжжя” та зміни до нього затверджуватиме виконком Запорізької міськради.

Проект рішення було підготовлено департаментом ЖГК Запорізької міської ради.

Зазначимо, в Запоріжжі мають намір ліквідувати МКП “Основаніє”. За результатами аудиту, КП “Основаніє” завдало бюджету Запоріжжя збитків на 80 мільйонів гривень.