Запорізьке КП завдало збитків міському бюджету на понад 200 млн грн

237

Опубліковано: 9 Лютого 2016

Сьогодні, 9 лютого, були оприлюднені проміжні результати незалежного аудиту, який було проведено на запорізькому комунальному підприємстві “Управління капітального будівництва”.

Згідно результатів за останні три роки керівництво УКСу завдало збитків міському бюджету Запоріжжя у розмірі 270 млн. гривень. В середньому КП “поцупило” з кишені кожного запоріжця по шість сотень гривень.

Серед основних порушень – завищення вартості робіт в середньому на 20%, загальні збитки якого склали 115 млн. грн. Також, згідно документів, КП закуповувало будівельні матеріали по вартості на 25% вище ринкової, що завдало збитків на 150 млн грн. Третє з основних порушень – авансування робіт, що згодом так і не були проведені. Наприклад, з 57 млн грн, ​​виділених на ліфти, тільки 60% коштів було відпрацьовано.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року було оприлюднено проміжні результати незалежного аудиту КП “Водоканал”. Згідно його результатів за останні три роки загальні збитки КП склали 270 млн. грн. Наразі аудит цього комунального підприємства завершено. До кінця тижня остаточні результати аудиту КП “Водоканал” будуть направлені до прокуратури.

Окрім того, до початку березня цього року буде проведено незалежний аудит на комунальних підприємствах “Основаніє” та “Міські теплові мережі”.