Запорізьке КП «Водоканал» модернізує систему очистки питної води за 450 тис. грн

529

Опубліковано: 14 Листопада 2017

В рамках інвестиційної програми комунальне підприємство «Водоканал» реалізувало перший етап проекту «Модернізація дренажно-розподільної системи у швидких фільтрах схеми №3 ДВС-1». Про це повідомляється на сайті запорізької мерії.

Цим проектом інвестиційної програми, на першому етапі, передбачається заміна двох комплектів дренажно-розподільної системи швидких фільтрів №3, які було придбано за рахунок власних коштів інвестиційної програми КП «Водоканал». Загальна вартість дренажу складає майже 450 тис. грн.

Реконструкція схеми №3 націлена на стабільну роботу очисних споруд в різних умовах, шляхом зменшення навантаження на фільтрувальні споруди під час масового розвитку фітопланктону, або тимчасового погіршення якості води у джерелі по каламутності.

Таким чином, реалізація вказаного заходу забезпечить підтримання надійної роботи очисних споруд ДВС-1 та дозволить знизити швидкості фільтрації під час погіршення якості вихідної води, тим самим забезпечити подачу питної води нормативної якості.

Комунальне підприємство «Водоканал» забезпечує питною водою чисельністю близько 900 тисяч осіб та близько 9 тисяч підприємств і організацій, а також відводить та очищує побутові та частково виробничі скиди промислових підприємств міста.