Запорізька влада перевірить ПАТ “Запоріжгаз”

241

Опубліковано: 1 Лютого 2016

В.о. голови Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль заявив про те що до органів влади продовжують надходити чисельні звернення громадян щодо якості обслуговування ПАТ «Запоріжгаз». Зокрема, містяни стверджують, що підприємство обкрадає їх під час перевірки лічильників.  Тобто, ПАТ «Запоріжгаз» знімає лічильники газу у споживачів для проведення повірки, не надає тимчасові лічильники, а за це час нараховує суми, які не відповідають дійсності.

Процес повірки триває 2 місяці і за цей час підприємство нараховує непомірно великі суми аж до 10 тисяч гривень, а потім вимагає від споживачів придбати лічильники за власні кошти.

Зважаючи на такі заяви Костянтин Бриль доручив Департаменту промисловості терміново підготувати звернення до прем’єр-міністра України з проханням проведення у стислі терміни позапланової перевірки постачальника

Нагадаємо, нещодавно активісти мітингували під ОДА з вимогою розпочати тотальну перевірку “Запоріжгазу”. Того ж дня у студії Громадського ТБ Запоріжжя вони розповіли, чому вважають дії підприємста протизаконними. Активісти зазначили, що за три останні місяці 2015 року 5,5 мільйонів кубометрів газу пішли невідомо куди. За словами активістів, податкова вже має три кримінальні справи по фактам порушень.

Зважаючи на це, активісти вимагають від Національної комісії регулювання електроенергетики України тотальних перевірок “Запорожгазу”.