Запорізька співачка йде на відбір до Євробачення

111

Опубліковано: 22 Грудня 2015

Запорізька співачка Diana Mess, яка наразі навчається у Великобританії, записала нову пісню на підтримку України під назвою World Support Ukraine. Як повідомила дівчина Громадському ТБ Запоріжжя, з цією піснею вона планує піти на відбір до пісенного конкурсу Євробачення. Співачка вже подала заявку на участь у відборі як від України, так і від Британії.

“Це було зроблено не заради слави, не заради резонансу навколо власної персони. Мені просто, чесно, дуже хочеться зробити вклад в те, що відбувається в Україні. І мені здається, я це можу зробити піснею. Я просто вірю, що кожний голос небайдужою людини до цієї беззмістовної та безкінечної війни на Донбасі може змінити історію. Я вірю, що разом з вами ми зможемо підтримати Україну, і, співаючи пісню, будемо почуті всім світом.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни! Світе, підтримай нас!”, – прокоментувала Громадському ТБ Запоріжжя своє бажання Diana Mess

Також, вона наголосила, що кошти від продажів треку на iTunes будуть передані на лікування поранених та постраждалих від війни.