Запорізька співачка йде на відбір до Євробачення

80

Опубліковано: 22 Грудня 2015

Запорізька співачка Diana Mess, яка наразі навчається у Великобританії, записала нову пісню на підтримку України під назвою World Support Ukraine. Як повідомила дівчина Громадському ТБ Запоріжжя, з цією піснею вона планує піти на відбір до пісенного конкурсу Євробачення. Співачка вже подала заявку на участь у відборі як від України, так і від Британії.

“Це було зроблено не заради слави, не заради резонансу навколо власної персони. Мені просто, чесно, дуже хочеться зробити вклад в те, що відбувається в Україні. І мені здається, я це можу зробити піснею. Я просто вірю, що кожний голос небайдужою людини до цієї беззмістовної та безкінечної війни на Донбасі може змінити історію. Я вірю, що разом з вами ми зможемо підтримати Україну, і, співаючи пісню, будемо почуті всім світом.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни! Світе, підтримай нас!”, – прокоментувала Громадському ТБ Запоріжжя своє бажання Diana Mess

Також, вона наголосила, що кошти від продажів треку на iTunes будуть передані на лікування поранених та постраждалих від війни.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+