“Запорізька Січ” і горбатий “Запорожець”: комунальники готують квіткові композиції у Вознесенівському парку

457

Опубліковано: 6 Жовтня 2016

Сьогодні, 6 жовтня, у Вознесенівському парку працюють близько 170 робочих КП «Зеленбуд». Вони готують в подарунок до Дня міста виставку квітів. Її тематика тісно переплітається зі святкуванням Дня міста.

Однією з центральних композицій стане «Запорізька Січ» в мініатюрі. Для її відтворення були виготовлені 12 конструкцій і церква висотою 3,5 м. З

Також ведеться висадка квітів, робочі прикрашають квітами каркаси майбутніх композицій.

– За місяць до свята велися роботи з підготовки газону, щоб він був яскравим і насиченим, також детально опрацьовувалися майбутні квіткові конструкції. Всього буде використано понад 18 тис. квітів, близько 4,5 т кольорової крихти, – розповів директор КП «Зеленбуд» Олексій Анохін.

До Дня народження міста «зеленбудівці» створять торт з квітів діаметром близько 3 м., який буде прикрашений 25 свічками, що символізують роки незалежної України. Тут же буде розташована композиція з святковими кульками, написом «З Днем міста», чайна чашка, кошик квітів. На території парку розташується квітковий горбатий “Запорожець”, яскрава арка, вітрильник і багато іншого.На окремих галявинах будуть представлені композиції – відомі герої мультфільмів.

Нагадаємо, 8 жовтня Запоріжжя святкуватиме День міста. Окрім денної програми передбачається святковий концерт, хедлайнерами якого стануть “Тартак” і “”Тік.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, на День міста у центрі Запоріжжя перекриють дорожній рух. Окрім того, 8 жовтня курсуватимуть додаткові автобуси та тролейбуси.