Запорізька ОДА розірвала договір із КП «Автогосподарство»

312

Опубліковано: 20 Квітня 2017

За неодноразові порушення КП «Автогосподарство» умов договору та у зв’язку з надходженням чисельних скарг від населення (88 скарг) облдержадміністрація розірвала в односторонньому порядку договір з КП «Автогосподарство» про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування Запоріжжя (АС-1) – Малокатеринівка, Запоріжжя (АС -1) – Кушугум (зупинка ст. Осетрівка) та Запоріжжя (АС-2) – Кушугум (вул. Зразкова) з 20.04.2017.

Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

Нагадаємо, що 18 липня 2016 року облдержадміністрація офіційно представила цього перевізника і виділила на утримання КП 6,12 млн грн.

24 жовтня 2016 року Запорізька обласна рада уклала угоду з КП “Автогосподарство” на послуги перевезення посадових осіб виконавчого апарату ради вартістю 712 тис. грн.

1 листопада 2016 року в офісі підприємства пройшли обшуки у справі про розкрадання.

1 березня 2017 року Запорізька місцева прокуратура №2 направила до суду обвинувальний акт відносно директора КП «Автогосподарство», якого підозрюють у розтраті бюджетних коштів.

У підсумку, за період роботи КП «Автогосподарство» до облдержадміністрації надійшло 18 депутатських звернень з питань покращення якості обслуговування. Окрім цього, фахівцями Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації із залученням громадськості проводилися моніторинги стану дотримання КП «Автогосподарство» умов договору при обслуговуванні приміських автобусних маршрутів. За результатами було складено 9 актів з порушеннями умов договору, зокрема – зрив рейсу, відсутність візуальної інформації в салоні автобусу, заміна автобусів без узгодження з облдержадміністрацією, перевезення безбілетних пасажирів. Про необхідність усунення недоліків комунальне підприємство неодноразово попереджалося офіційними листами облдержадміністрації.